Estetik Uygulamalar

Üst Düzey Hizmet Kalitesi

Yakup Andaç Diş Kliniği, deneyimli hekimleriyle, modern tıbbi araç gereç ve malzemelerle çalışır ve sizlere kaliteli bir deneyim sunar.

Yakup Andaç Diş Kliniği deneyimli hekimleri ile tedavinizi kişiselleştirilmiş biçimde planlar ve gerçekleştirir. Adana’da bulunan, üst düzey donanımlarla donatılmış kliniğimizde tedavinizi olurken bir yandan da Adana’nın tarihi ve turistik mekanlarını gezebilir, gastronomik bir keyif yaşayabilirsiniz.

Diş Beyazlatma

Diş beyazlatma (Bleaching) uygulamaları, diş hekiminin kontrolü altında çeşitli tedavi yöntemlerinden yararlanılarak dişin renginin ağartılmasını sağlayan işlemidir. Bu uygulamaların sonucunda dişlerde gözlenen beyazlık etkisi, rutin ağız ve diş bakımı özenli bir şekilde sürdürüldüğünde ortalama bir yıl etkisini devam ettirir.

Diş Dolguları, İnley ve Onley Restorasyonlar

Diş dolguları, inley ve onley restorasyonlar; çeşitli nedenlere bağlı olarak diş sert dokusu üzerinde kayıpların meydana geldiği durumlarda kaybedilen dokunun yerinin diş dokusuna uyumlu materyaller ile doldurulması işlemleridir.

Diş Eti Estetiği

Diş eti estetiği (Gum Contouring) tedavileri, yumuşak doku alanlarında çeşitli işlemler yapılarak gülüş profilinde diş ve diş eti görünümünün düzenlemesini sağlayan uygulamalardır. 

Diş Kaplama ve Köprü

Diş kaplama ve köprü uygulamaları, dişlerin doğal görünümlerine uyum sağlayan özel materyaller kullanılarak çeşitli bölgelerden desteklenip kaplanması işlemleridir. Uygulanan bu tedaviler, çürük nedeniyle hasar görmüş ya da çeşitli nedenlerle tümüyle kaybedilmiş dişlerin neden olduğu problemlerin tedavi edilmesine olanak tanır.

E-Max Kaplama

E-max kaplama uygulamaları; dayanıklılık yönünden yüksek oranda güçlendirilmiş, dişin doğal yapısıyla ideal uyuma sahip özel seramik materyalden yapılan diş kaplama uygulamalarıdır. 

Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı, kişinin gülmek ya da konuşmak gibi fonksiyonları esnasında ağız ve diş görünümünün estetik beklentilerine uyumlu olması amacıyla planlanan tedavi uygulamalarının tümüdür.

Porselen Lamine Diş Kaplamaları

Porselen lamine diş kaplamaları (Laminate Veneers), dişlerin yalnızca ön yüzeylerini kapsayacak şekilde hazırlanan estetik görünüme sahip diş protezi uygulamalarıdır. Bu uygulamalar ile dişlerin form, şekil ve renk özellikleri değiştirilerek dişin sağlığını destekleyici ve hastanın beğenisine uygun olacak şekilde pek çok düzenleme yapılabilir.

Zirkonyum Seramik Kaplama

Zirkonyum seramik kaplamalar, beyaz rengi ile ön plana çıkan bir metal olan zirkonyum elementiyle hazırlanan diş protezleridir. Dayanıklılık özelliğinin yüksek oranda artırılmasına ihtiyaç duyulan dişlerde, geleneksel tam metal veya metal altyapılı porselen uygulamalarının yerine tercih edilir.

Esteethic’te yaptırdığım gülüş tasarımı estetik operasyoum mükemmeldi, değerli hekimime çok teşekkür ediyorum.

Banu V.Esteethic Gülüş Tasarımı Hastası

Randevu Al

Formu doldurun, sizi en kısa süre içerisinde arayalım ve merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayarak tedavinizi planlamaya başlayalım.