Implant

Üst Düzey Hizmet Kalitesi

Yakup Andaç Diş Kliniği, deneyimli hekimleriyle, modern tıbbi araç gereç ve malzemelerle çalışır ve sizlere kaliteli bir deneyim sunar.

Yakup Andaç Diş Kliniği  deneyimli hekimleri ile tedavinizi kişiselleştirilmiş biçimde planlar ve gerçekleştirir. Adana’da bulunan, üst düzey donanımlarla donatılmış kliniğimizde tedavinizi olurken bir yandan da Adana’nın tarihi ve turistik mekanlarını gezebilir, gastronomik bir keyif yaşayabilirsiniz.

Dental Implant

Dental implantlar, çene kemiklerinin içine yerleştirilen ve doğal diş kök yapısını taklit eden titanyum materyalinden çeşitli formlarda yapılan vidalardır.

All on 4 Implant Uygulamaları

All on 4 implant uygulamaları; tüm çeneyi kapsayan sabit protezlerin destek alanlarının oluşturulması amacıyla yapılan, özel boyutlara sahip dental implantların çene içerisinde tedaviye özgü konumlara yerleştirilmesi sayesinde mümkün olan minimum sayıda implantın kullanıldığı tedavilerdir.

Sinüs Yükseltme, Kemik Grefti ve Augmentasyonu

Sinüs yükseltme, kemik grefti ve augmentasyonu tedavileri, kişinin çeşitli nedenlerle kaybettiği çene kemiği hacminin ilgili bölgelerde kemik gelişimini sağlayarak artırılması işlemleridir.

Yakup Andaç’ta yaptırdığım implant tedavim çok başarılı geçti ve çok memnun kaldım.

Leyla P.Yakup Andaç Implant Hastası

Randevu Al

Formu doldurun, sizi en kısa süre içerisinde arayalım ve merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayarak tedavinizi planlamaya başlayalım.