Tedaviler

Üst Düzey Hizmet Kalitesi

Yakup Andaç Diş Kliniği, deneyimli hekimleriyle, modern tıbbi araç gereç ve malzemelerle çalışır ve sizlere kaliteli bir deneyim sunar.

Yakup Andaç Diş Kliniği deneyimli hekimleri ile tedavinizi kişiselleştirilmiş biçimde planlar ve gerçekleştirir. Adana’da bulunan, üst düzey donanımlarla donatılmış kliniğimizde tedavinizi olurken bir yandan da Adana’nın tarihi ve turistik mekanlarını gezebilir, gastronomik bir keyif yaşayabilirsiniz.

Cerrahi Diş Çekimi

Cerrahi diş çekimi, ağız ve diş sağlığı için tehdit unsuru olan dişlerin standart diş çekim prosedürleri ile çene kemiğinden uzaklaştırılamayacağı durumlarda cerrahi olarak uzaklaştırılması işlemidir.

Diş Çekimi

Diş çekimi, çürük ya da travmaya bağlı olarak ileri düzeyde hasar gören dişlerin çene kemiği ile bağlantısının kesilerek ağız içerisinden uzaklaştırılması işlemidir.

Diş Eti Tedavisi

Diş eti tedavileri (Gum Treatment), dişin kendisinde veya dental implantları çevreleyen yumuşak dokularda hasar gözlendiğinde dokunun sağlığına kavuşması için yapılan tedavilerin tümüdür.

Kanal Tedavisi

Kök kanal tedavisi, bir dişin sinir dokusunun çeşitli nedenlere bağlı olarak enfekte olduğu durumlarda enfeksiyon bölgesinin çevresinde yer alan sağlıklı doku alanlarını korumak amacıyla yapılan tedavilerdir.

Yakup Andaç Diş Kliniği’nde yaptırdığım kanal tedavim beklediğimden çok daha kolay geçti, tüm Yakup Andaç ailesine ve hekimime çok teşekkür ediyorum.

Sevda Z.Esteethic Kanal Tedavisi Hastası

Randevu Al

Formu doldurun, sizi en kısa süre içerisinde arayalım ve merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayarak tedavinizi planlamaya başlayalım.